Gratis Alles-in-1 Keuze Cadeaukaart | Te besteden bij 250+ winkels | Bekijk actiecodes >

Schort | Gerecycled denim | 220 g/m² | Verstelbaar

Artikelnummer: 262333

Vanaf 6,82 per stuk

Heb je advies nodig of wil je een voorstel op maat? Ontvang binnen 1 uur een vrijblijvende offerte!

Beschrijving

Dit denim schort van gerecycled materiaal is een relatiegeschenk met karakter. Laat het bedrukken met jouw logo en je geeft een cadeau dat opvalt in elke keuken, bar of werkplaats. Het schort is gemaakt van 100% gerecycled denim en heeft een stoere, gemêleerde uitstraling. Dankzij de verstelbare nekband past het iedereen perfect. Een cadeau dat laat zien dat jouw merk oog heeft voor kwaliteit én een groener verhaal.


Bedrukt schort: Een perfect relatiegeschenk

Een schort als relatiegeschenk is altijd een goed idee. Het is praktisch, stijlvol en krijgt volop aandacht in horeca, retail of creatieve werkplekken.

  • Gemaakt van 100% gerecycled denim met een stoere, gemêleerde look
  • Verstelbare nekband met metalen gesp voor optimaal draagcomfort
  • Opgestikte zak voorop, handig voor kleine spullen
  • GRS gecertificeerd met 80% totaal gerecycled materiaal

Door de gerecyclede denim kan de kleur per schort licht variëren, wat elk exemplaar uniek maakt. Een cadeau met verhaal dat elke dag gebruikt wordt.


Stoer denim met een groene achtergrond

Het schort is gemaakt van gerecycled denim met een gewicht van 220 g/m². Dat zorgt voor een stevig materiaal dat bestand is tegen intensief gebruik. De gemêleerde structuur geeft het schort een authentieke uitstraling die perfect past bij ambachtelijke bedrijven, horecazaken of creatieve ateliers. Door het gerecyclede karakter kan de kleur per schort iets verschillen, wat juist zorgt voor een persoonlijk tintje. De opgestikte zak biedt ruimte voor een pen, notitieblok of ander klein gereedschap.


Schort bedrukken met logo

Bij Van Heijster Relatiegeschenken drukken we jouw logo of tekst prominent op het schort. Zo maak je er een uniek promotiemiddel van dat dagelijks gebruikt wordt.

  • Met je bedrijfslogo op de voorkant of zak
  • Met een slogan of tekst naar keuze
  • Met je logo in één of meer kleuren

De bedrukking is van hoge kwaliteit en blijft mooi zichtbaar, ook na veelvuldig gebruik. Laat je schort bedrukken en geef een cadeau waar je merk elke dag in beeld is.


Gratis offerte op maat van je bedrukte schort

Wil je weten hoe jouw logo eruitziet op dit denim schort? Vraag een gratis digitaal voorbeeld aan en ontdek het zelf. Met meer dan 45 jaar ervaring zorgen wij voor een zorgeloos proces en een resultaat waar je trots op bent. Neem contact met ons op voor een vrijblijvende offerte op maat.

Specificaties

Productnummer 262333
Gewicht 220 gram
Materiaal Gerecycled denim
Afmetingen 90 cm x 65 cm (l x h)

Aanbevolen voor jou

  • Bestseller
    stars stars
    (57)

    Bedrukken vanaf 12 stuks

    truck-fast
  • Bestseller

    Bedrukken vanaf 5 stuks

    truck-fast